image desctription

„Dainava“ atsidarė pergalių sąskaitą šiame sezone

TOPsport A lygoje“ pirmąją pergalę šventė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai. Alytiškiai 4 ture  2:0 (0:0) triumfavo prieš Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubą.

Rungtynes „Dainavos“ komanda pradėjo nusiteikę kovingai. Jau 7 susitikimo minutę ukrainiečio Artiomo Baftalovskio pakeltą kampinį įvarčiu pavertė jo tautietis Maksymas Maksymenka.

Vos po 8 minučių įvartį po greitos atakos įmušė ir pats A. Baftalovskis.

Pirmajame kėlinyje dainaviečiai dar ne vieną kartą tikrino savo varžovų budrumą gynyboje. Progą sezone savo įvarčių sąskaitą atidaryti turėjo ir Dmytro Mandryčenka, bet šeimininkų vartininkas atlaikė „Dainavos“ komandos išpuolius.

Antrajame kėlinyje „TransINVEST“ po atliktų keitimų suaktyvino savo puolimą. Porą kartų iš toli kamuolį smūgiavę šeimininkai pataikė į skersinį. Puikiai gynyboje žaidę dainaviečiai klaidų nedarė ir šventė pirmąją šio sezono pergalę.

Po šios pergalės DFK „Dainava“ savo sąskaitoje turi 5 taškus ir rikiuojasi 5 turnyrinės lentelės vietoje.

Artimiausias rungtynes dainaviečiai žais išvykoje su Marijampolės „Sūduvos“ komanda. Susitikimas vyks kovo 31 dieną Marijampolės futbolo manieže 15 val..